Bakırköy Cafedepes

Siz de bir Playstation tutkunu musunuz? Playstation oynamak sizi çok mu mutlu ediyor? Tüm bu soruların yanıtı “Evet” ise sizi Cafedepes Bakırköy playstation cafe ye bekliyoruz. Playstation meraklısı tüm gençlerin bu zevkini en iyi ortamda ve konforda sunmaktayız.

 

PlayStation-3, PlayStation-4, guitar hero ve maç yayınlarınları ile hizmet sunmakta olan Cafedepes Bakırköy playstation , güler yüzlü çalışan ve yiyecek içecek hizmetleri ile size bir oyun salonundan çok daha ötesini sunacak.

 

Sahip olduğumuz localarımızla birlikte iki adet VIP odamız ile diler PlayStation ya da takımınızınm bütün lig ve Avrupa maçlarını evinizde izliyormuşçasına rahatlıkla izleyebilirsiniz.

 

Yenilenmiş salonumuzda son sürüm güncel oyunlara yer vermekteyiz ve aynı zamanda Bakırköy playstation cafe olarak 1 numaralı konsol markası Sony PlayStation`ın 3. Serisi olan PlayStation-3 keyfini size özel olarak dizayn edilmiş VIP odalarımızda ya da localarımızda sunmaktayız.

 

Bakırköy’ün en konforlu, lüks ve nitelikli playstation cafesi olarak sizi haftanın 7 günü sizleri cafemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Keyifli oyunlar dileriz…

Comments are closed.