Bakırköy Cafedepes

Cafedepes Bakırköy PlayStation Cafe olarak 2013 senesinden beri bu sektörde faaliyet göstermekteyiz ve şimdi de kendimizi yenileyerek son donanımla dizayn etmiş olduğumuz salonumuzu en yeni hali ile hizmetinize açmış durumdayız.

 

Değerli müşterilerimiz tarafından yoğun bir ilgi tufanına boğulmuş olan salonumuz, PlayStation ve maç keyfinin beraberinde sizlere aperatif yiyecek ve içecek hizmeti de vermektedir. Tüm bunların yanı sıra VIP odalarımız ve localarımız bir o kadar dekoratif, lüks ve konforlu özelliği ile sağlamış olduğu rahatlık ile görsel yönleri ile sizleri kendine içine çekecektir.

 

Cafemiz Bakırköy PlayStation olarak oyun ve maç hizmetimizin yanı sıra yiyecek ve içecek hizmeti de sunmakta olup, son derece sağlıklı menüsü ve bilhassa da samimi ve sıcak çalışanları ile, oyun keyfine yeni bir boyut katarak sizi ağırlamaktan büyük bir keyif ve mutluluk duyacaktır.

 

Arkadaşlarınız ne yapacağınızı bir türlü karar veremiyorsanız Playstation cafemize gelerek eğlenceli ve bir o kadar da keyif dolu bir günün tadını en iyi şekilde çıkarın. PlayStation-3 PlayStation-4 Guitar Hero ve maç yayınlarınımız ile Cafedepes BAKIRKÖY PLAYSTATİON CAFE olarak siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü en iyi şekilde hizmet sunmaktayız

Comments are closed.