Bakırköy Cafedepes

Bakırköy’de çarşıya yakın konumu ile 2013 yılından beri hizmette olan Cafedepes Bakırköy playstation cafe playstation oynamak ve futbol maçlarını izlemek isteyenler için tüm fırsatları size en konforlu şekilde sunuyor.

 

Haftanın her günü hizmetinizde olan Cafesepes Bakırköy playstation, son derece konforlu ve geniş alan hacmi ile siz playstation tutkunlarını ağırlıyor. Fast-food tarzı yiyecekler ve içecek çeşitlerini de bir arada bulabileceğiniz cafemizde aradığınız her imkânı rahatlıkla bulabileceksiniz. Cafemizde playstation oymak ve doyasıya maç keyfi yaşamak mümkün.

 

Son derece rahat ve konforlu deri koltukları ile, kablosuz internet hizmetiyle, arkadaşlarınızla zaman geçirmek için son derece güzel ve uygun bir mekan.

 

Palaystation cafemizde PlayStation-3 PlayStation-4 Guitar Hero ve aynı zamanda da maç yayınlarınlarımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Eğer siz de PlayStation ve maç keyfini en doruklarda yaşamak isteyenlerdenseniz, Cafedepes Playstation Cafe olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Müptelamız olmak için bize sadece bir kez uğramanız yeterli olacaktır. Her zaman bekleriz…

Comments are closed.