Bakırköy Cafedepes Playstation

 

Playstation tutkunu olan tüm gençler, Bakırköy playstation cafe ile son derece ferah bir mekâna kavuşma imkanı yakaladı. Bakırköy’de 2013 yılından bu yana hizmet sunmakta olan Cafedepes BAKIRKÖY PLAYSTATİON yenilenen mekânı ile playstation severlerin hizmetinde.

 

Cafedepes Playstation salonu olarak Bakırköylü tüm gençlerin uğrak noktası halini alan Cafedepes Bakırköy Playstation Salonu, son sürüm oyunları, VIP odası ve bir oyun salonunda aradığınız her şeyle ön plana çıkıyor.

 

Tüm beklentilere en mükemmel haliyle yanıt verecek şekilde dizayn edilmiş olan playstation salonumuzda her türlü içecek ve aperatif yiyecek hizmeti de müşterilerimiz için sunulmaktadır.

 

Son model full HD ekranlara sahip durumdaki salonumuzda, konforlu deri koltuklar üzerinde arkadaşınız ile oyun oynarken aynı zamanda çayınızı da keyifle yudumlayabilir ve beraberinde tostunuzu yiyebilirsiniz. Aynı zamanda Bakırköy’de başka yerde bulamayacağınız Guitar Hero sistemininde salonumuzda bulabileceksiniz.

 

Son sürüm oyunları hizmetinize sunmuş olduğumuz PlayStation salonumuzda PlayStation-3, PlayStation-4, Guitar Hero ve maç yayınlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bir playstation salonundan daha fazlasını bekleyenlere Cafedepes Bakırköy Playstation Cafe’miz her zaman açıktır.

Comments are closed.