Bakırköy Cafedepes Playstation

 

PlayStation-3 PlayStation-4 Guitar Hero ve Maç Yayınlarınlarımız ile Hizmet Vermekteyiz. Cafedepes Bakırköy Playstation Cafe salonu olarak Bakırköy semtindeki bütün PlayStation severlerin yoğun bir şekilde talebini alan alan Playstation Salonumuzu, son sürüm oyunları, VIP odası ve bir oyun salonunda aramış olduğunuz bütün üstün özelliklerle size sunuyoruz.

 

Günümüzün son teknolojisi olan full HD ekranlara sahip durumdaki salonumuzdaki, konforlu deri koltuklar üzerinde arkadaşınız beraber oyun oynayarak keyifli dakikalar geçirirken aynı zamanda cafemizden temin edebileceğiniz çayınızı da keyifle yudumlayabilir ve beraberinde karıştırmalı alternatifler de yiyebilirsiniz. Bununla birlikte Bakırköy’de başka yerde rastlayamayacağınız Guitar Hero sisteminden de salonumuzda faydalanabileceksiniz.

 

Haftanın 7 günü sizlere hizmet sunmakta olan Cafesepes Bakırköy Playstation , bir hayli konforlu ve geniş alan hacmi ile siz playstation tutkunlarını sahip olduğu yeni teknolojileri ile birlikte en iyi şekilde ağırlıyor. Fast-food tarzı yiyecekler ve içecek çeşitlerini de bulabileceğiniz PlayStation cafemizde aramıs olduğunuz her imkânı büyük bir rahatlıkla bulabileceksiniz. Cafemizde playstation oynamak ve bunun yanı sıra ev tadında maç keyfi yaşamak müsterilerimiz için mümkün.

 

Şayet PlayStation ve maç keyfini en uç noktada yaşamak istiyorsanız, Cafedepes Playstation Cafe olarak her daim yanınızdayız.

Comments are closed.