Bakırköy Cafedepes

Bakırköy semtinde 2013 yılından beri PlayStation meraklısı gençlere açık olan Cafedepes Bakırköy playstation cafe, en yeni haliyle yine aynı yerinde hizmet vermektedir.

 

Cafedepes Bakırköy PlayStation Cafe olarak 2013 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup ve yenilenerek son donanımla dizayn edilmiş olan salonumuzu en yeni haliyle hizmetinize açmış bulunmaktayız.

 

Müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmekte olan salonumuz, PlayStation ve maç keyfinin yanı sıra sizlere aperatif yiyecek ve içecek hizmeti de sunmaktadır. Bununla birlikte VIP odalarımız ve localarımız son derece dekoratif, lüks ve  konforlğu ile de sağlamış olduğu rahatlıkla görsel yönleri ile sizleri kendine çekecektir.

 

Oyun ve maç hizmeti sunmasının yanında yiyecek ve içecek hizmeti de sunmakta olan cafemiz, son derece sağlıklı menüsü ve en önemlisi de güler yüzlü çalışanları ile, oyun keyfine yeni bir boyut kazandırarak sizi ağırlamaktan büyük bir memnuniyet ve keyif duyacaktır.

 

Arkadaşlarınızla ne yapacağınızı düşünmeyin. Playstation kafemize gelerek eğlenceli ve keyif dolu bir günün tadını doyasıya çıkarın. PlayStation-3 PlayStation-4 Guitar Hero ve maç yayınlarınlarımız  ile Cafedepes BAKIRKÖY PLAYSTATİON CAFE miz, haftanın 7 günü hizmetinize açık olacaktır.

Comments are closed.