Bakırköy Playstation Cafe

Playstation keyfini Cafedepes Bakırköy playstation cafe de yaşadığımızdan bir daha asla başka cafelerde aynı tadı ve keyfi alamayacaksınız.

 

2013 yılı itibariyle kurulu olan ve şimdi de yenilenmiş haliyle hizmetinize sunulmuş olan Bakırköy playstation  olarak en son sürüm  teknoloji ürünleri ile tam anlamı ile yenilenmiş olan, İstanbul’un sayılı mekanlarından biri. Cafemizde yer alan Playstation 3  ve Playstation 4 oyun konsolları ile kendi dileğinize göre ister oyun oynayabilir, isterseniz de son dönemlerin en elit eğlence sistemlerinden biri halini almış olan Guitar Hero ile arzu ettiğiniz kadar süre geçirebilirsiniz. Localarımızda bulunmakta olan dev ekranlar ve bunu destekleyen yüksek kalite ses sistemi ile alışkanlığa neden olacak ve aklınızda iz bırakacak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

 

Cafedepes Bakırköy playstation cafe olarak PlayStation-3 ,PlayStation-4 ve  Guitar Hero hizmetlerimizi yanı sıra sizler için sunmuş olduğumuz maç yayınlarınlarımız ile de  Hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizlere gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alakadan dolayı siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmayı kendimize borç biliriz.

Comments are closed.