Bakırköy Playstation

İstanbul’da en keyifli, konforlu ve bir o.kadar da eğlenceli PlayStation cafesi ile tanışmaya ne dersiniz? Cafedepes Bakırköy playstation cafe olarak Bakırköy semtinde 7 gün boyunca playstation sever gençlere aralıksız olarak hizmet sunmaktayız.

 

Cafedepes Bakırköy playstation  olarak playstation localarımız haricinde sunduğumuz maç keyfi ve aynı zamanda aperatif yiyecek ve içecek alternatifleri ile de hizmetinizdeyiz. Böylece hem arkadaşlarınızla keyifle PlayStation oynayabilecek ya da maç keyfi yapabilecek hem de çerezlerinizi yiyerek içecekleriniz de yudumlayabileceksiniz. Playstation kafemize geldiğinizde, diğer salonlardan farklı olarak konforlu, lüks ve donanımlı yönlerimizi, gördüğünüzde sizden asla vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü Cafedepes Bakırköy Playstation, süre sunmuş olduğu son sürüm oyunları, VIP odaları ve locaları ile de sizlere bir PlayStation cafeden çok daha fazlasını sunuyor.

 

Bahse konu tüm bu özelliklerinin yanı sıra, playstation cafemizde Bakırköy’de yer alan diğer salonlarda bulamayacağınız Guitar Hero sistemi ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bu donanım ve üstün özelliklere sahip bir Playstation Cafe arıyorsanız en doğru adresin bizim olduğumuzu kesinlikle unutmayın.

Comments are closed.