Cafedepes Playstation

2013 yılından bu yana hizmet sunmakta olan Cafedepes Bakırköy PlayStation Cafe olarak yenilenen yüzümüz ve hizmetlerimizde sunmuş olduğumuz yeniliklerimizle siz değerli müsyerilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Cafedepes Bakırköy PlayStation olarak en son sürüm son teknoloji ürünleri ile donatılmış olan, İstanbul’un sayılı mekânlarından bir tanesi. Cafe’de, Playstation 3 ve Playstation 4 oyun konsolları ile arzunuza göre hem oyun oynayabilir hem de son dönemlerin en popüler eğlence sistemlerinden bir tanesi olan Guitar Hero ile dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Localarımızda yer alan dev ekranlar ve bunu destekleyen yüksek kaliteye sahip ses sistemi ile alışkanlı yaratacak eğlenceli anlara imza atabilirsiniz.

 

Bakırköy’ün en önde gelen mekanlarından bir tanesi olan Cafedepes Bakırköy PlayStation cafe, özellikle de playstation ve aynı zamanda da maç tutkunları için harika bir eğlence mekanı niteliğinde olacak.

Sadece playstation oynamakla ya da maç izlemekle kalmayıp aynı zamanda bu faaliyetleri lüks bir konfor ve keyifle yaşamak isteyenleri salonumuza bekliyoruz. Sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız…

Comments are closed.