Santa Sophia Hotel

Ülkemizin tarihi şehri olan İstanbul’un merkezinde, Sultanahmet bölgesinin merkezinde bulunmakta olan Santa Sophia Hotel, Sultanahmet Camii’nden kısa bir yürüme uzaklığında, 40 odalı, her odada TV ve kablosuz internet bağlantısına sahip olup son derece lüks ve konforlu bir oteldir .

 

Santa Sophia, tatil eğlencenizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanızı sağlayacak farklı boyutlarda odalar sunmaktadır. Her odaya özel süit banyo olanakları ve LCD televizyon ile zarif bir şekilde dekore edilmiş ve en iyi şekilde dizayn edilmştir. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz kablosuz internet bağlantısıyla e-postalarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Santa Sophia Hotel’in siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu enfes bir açık büfe kahvaltının ve Tük ve dünya menülerinden en lezzetli yemeklerin tadını çıkarın.

 

Santa Sophia Hotel’in harika konumu ile Sultanahmet Camii’nin hemen yakınında olup Ayasofya Müzesi ile Kapalı Çarşı’ya da kısa bir yürüme mesafesi uzaklığında olacaksınız. Bahse konu bu tarihi bölgede pek çok  sayıda harika restoran ve mağaza yer almaktadır. Sözleri otelimizde ğlamış olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Comments are closed.