Santa Sophia Hotel

 

Santa Sophia Hotel, dünya kültür başkenti olan İstanbul’un kalbi olarak ifade edilen Sultanahmet’te dekore edilmiş olan son derece özel ve konforlu oteldir. “Sultanlar Şehri”  ya da “Şehirlerin Sultanı” olarak adlandırılan bu semti ayaklarınızın altında hissettirecektir olan otelimizi kapıları her zaman hizmetinize açıktır.

 

Santa Sophia, güler yüzlü ve bir o kadar da samimi personeli, kaliteli ve gülen yüzleri ve sahip olduğu yüksek standartları ile sıcak Türk misafirperverliği ile bütün müşterilerini büyük bir memnuniyetle karşılamaktadır.

 

Otelimiz, son derece merkezi bir konuma sahip olmakla birlikte Ayasofya, Sultanahmet Camii, Hipodrom, Topkapı Sarayı ve dünya çapında ünlü olan Kapalı Çarşı gibi İstanbul’un en büyük Bizans ve Osmanlı tarihi hazineler merkezine yalnızca yürüme mesafesi kadar uzaklıkta yer almaktadır. Uygun konumundan dolayı, misafirler eski şehir Sultanahmet’i keşfetmek isteyenler için oldukça büyük bir imkan sağlıyor.

 

Tüm bunların yanı sıra sunmuş olduğu özel konfor ve yiyecek içecek hizmetleri ile de özel bir tercih konusu olan otelimiz, her zaman hizmetinize açık olacaktır.

Comments are closed.