Santa Sophia Hotel

Santa Sophi Hotel tarihi yarımada Sultanahmet’in tam merkezi  konumunda yer almakta olup pek çok tarihi ve kültürel değerlere sahip olan mekanlara yalnızca yürüyüş mesafesi uzaklığında yer almakta olan özel bir oteldir.

 

Santa Sophia, son derece özel bir şekilde  dekore edilmiş olan odaları ile geçmiş ve geleceğin zarif bir karışımını ve günümüz modernizminin kolaylığını hizmetinize sunuyor. Ayasofya müzesi, Topkapı sarayı, Sultanahmet camii, Yerebatan sarnıcı, Kapalı çarşı ve  daha pek çok çok tarihi değerlere yürüyüş mesafesi uzaklığında yer alan otelimiz, İstanbul’u keşfetmek amacıyla gelmiş olan misafirlerimiz için eşi benzeri olmayan bir konaklama fırsatıdır.

 

En iyi şekilde dekore edilmiş konforlu odalar, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menüsü ile siz değerli müşterilerine en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyan otelimiz her türlü fırsat dolayısıyla önemli bir tercih kaynağı durumundadır.  Otelimize yerleştiğinizde kendinizi günün stresinden arınmış ve rahatlamış hissedeceksiniz. Sultanahmet’in bu yeni yüzü hiç kuşkusuz ki İstanbul daki ikinci eviniz olacak…

Comments are closed.