Santa Sophia Hotel

 

Adeta tarih ve kültür abidesi olan Sultanahmet’te, şehrin güzelliğini tıpkı bir turist gibi tadını çıkaracağınız ve bu harika otelde konforlu bir gün geçireceğin eşsiz bir deneyime kapılarınızı açın.

Santa Sophia Hotel olarak bizler, siz kıymetli misafirlerimize günün yorgunluk ve stresinden uzaklaşmanız için muhteşem bir bir rahatlığı kalite ile bir araya getirerek bütün odalarımızda uydulu Tv yayınları, rahat ve bir o kadar da  konforlu yatakları, modern banyo tuvalet ekipmanları ve kablosuz internet imkankarıyla siz değerli misafirlerimize birinci sınıf hizmet fırsatı sunuyoruz.

Son derece konforlu bir şekilde dekore edilen odalarımıza  girdiğinizde kendinizi şanslı hissetmemeniz mümkün değil.

Santa Sophia Hotelin ayrıca sağlamış olduğu elverişli ulaşım imkanları ve Sultanahmet Camii, Ayasofya, Kapalı Çarşı ve daha pek çok tarihi mekanlara yakın konumu, yine önemli tercih sebepleriniz arasında. Açık büfe kahvaltı ve birbirinden enfes yemek çeşitleriyle de hizmet sunmakta olan otelimizde konakladığınızda, bizlere minnettar olarak ayrılacaksınız. Tarafı.ıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Comments are closed.