Santa Sophia Hotel

Sultanahmet semtinde yer almakta olan Santa Sophia Hotel, son derece lüks ve konforlu olmasının yanı sıra pek bu tarihi semtteki pek çok anıt ve müzeleri ayağının altında barındırmaktadır. Konforlu tasarımlara sahip misafir odaları, son teknoloji konfor unsurları, açık büfe kahvaltı ve birbirinden lezzetli yemek seçenekleri ile müşterilerine en iyi şekilde ağırlayan Santa Sophia, bunun yanı sıra sahip olacağınız kolay ulaşım imkanları ile de müşterilerin en çok tercih ettiği oteller arasında yer almaktadır.

 

Odalarımızda yer alan konforlu yatak, özel banyo ve tuvalet, Wi-Fi erişimi ve uydulu TV sayesinde son derece kaliteli olanaklara sahip olacaksınız.

 

Sultanahmet’in en merkezî yerinde yer alan Santa Sophia Hotelin konumu sayesinde pek çok yerel müzeye, tarihin anıtlara, restoranlara, mağazalara ve dünyaca ünlü cazibe noktalarına ulaşım imkânlarının sağlamış olduğu kolaylıktan dolayı rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Otelimizde sizleri en iyi şekilde ağırlacağımızdan en ufak bir kuşku dahi duymayın… Sizin rahatlığınız ve mutluluğunuz bizim en önemli kriterimiz olacaktır. Bundan dolayı sizi otelimizden memnuniyet içerisinde uğurlamak bizi de fazlasıyla memnun edecektir.

Comments are closed.