Santa Sophia Hotel

 

Türkiye’nin en büyük ve en çok misafir alan şehri İstanbul’da otel arayışı içerisinde olan konuklarımız için, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı ve kapalı çarşıya yürüme mesafesinde olup, aynı zamanda pek çok mimari yapı, anıt ve müzelere de yakın olan Santa Sophia Hotel olarak bizi tercih etmenizin bu anlamda çok yararınıza olacağına inanıyoruz.

 

Santa Sophia, tatil eğlencenizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanızı sağlayacak farklı boyutlarda odalar sunmaktadır. Her odaya özel süit banyo olanakları ve LCD televizyon ile zarif bir şekilde dekore edilmiş ve en iyi şekilde dizayn edilmştir. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz kablosuz internet bağlantısıyla e-postalarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 

İstanbul şehrinin Sultanahmet bölgesinde, gezilmeye değer pek çok önemli yere çok yakın mesafesinde olan otelimiz, İstanbul’u tanımak isteyen müşterilerimiz için son derece uygun bir seçenek olacağı kuşkusuzdur.

 

Otelimizin yakınlarında dikkat çeken noktalardan bazıları anıtlar müzeler ve bir camidir. Sizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı ve yapımızın sizlere her zaman açık olacağını bilmenizi isteriz.

Comments are closed.