Santa Sophia Hotel

İstanbul’da Sultan Ahmet Camii’nin çok yakınlarında yer alan Santa Sophia Hotel, aynı zamanda da kapalı çarşı ve Topkapı Sarayına da yürüme mesafesindedir.

 

Toplamda 40 adet misafir odasına sahip olan Santa Sophia, sade bir şekilde dizayn edilmiş son derece konforlu odalara sahiptir. Her odada özel banyo, Wi-Fi ve uydu TV de yer almaktadır..

 

Oda fiyatlarımız son derece uygun olup müşterilerimize  Türk yemeklerinin yanı sıra dünya yemekleri ve  açık büfe kahvaltı olanağı da sunmaktayız.

Santa Sophia, ulaşım açısından toplu taşıma araçları olan tramvay ve otobüs duraklarına oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

 

Otelimiz, İstanbul’un mimari yapıları, müzeler ve anıtlarına çok yakın olup merak duyup seyahat edenler için harika  bir seçenek.

 

İstanbul’un önemli yerlerini gezmek üzere İstanbul’a seyahate gelenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan otelimiz, sunmuş olduğu özel imkânlar ve konforu dolayısıyla tüm misafirlerimiz için en ideal otel. Eğer siz de bir otelde tüm bu imkânları  bulmak istiyorsanız, hiç tereddüt yaşamadan otelimize gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Comments are closed.