Santa Sophia Hotel

Türkiye’nin en büyük ve en çok misafir alan şehri İstanbul’da otel arayışı içerisinde olan konuklarımız için, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı ve kapalı çarşıya yürüme mesafesinde olup, aynı zamanda pek çok mimari yapı, anıt ve müzelere de yakın olan Santa Sophia Hotel olarak bizi tercih etmenizin bu anlamda çok yararınıza olacağına inanıyoruz.

 

Otel içerisinde sunulan tüm imkân ve konforuyla isabetli bir tercih olacak olan Santa Sophia Hotel olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir keyif ve mutluluk duyacağız. Konforlu lüks odalar, her odaya özel banyo ve televizyon, Wi-Fi desteği ve aynı zamanda konuklarımıza büyük bir özenle seçilmiş olan zengin açık büfe kahvaltı ve  her türlü damak zevkine hitap etmekte olan yemek çeşitlerimiz misafirlerimizin beğenilerine sunulmuştur.

 

Hem ulaşım olanakları hem de lüks ve konforu bir arada arayanlar için önemli bir konaklama fırsatı niteliğinde olan Santa Sophia Hotel olarak siz değerli konuklarımızı otelimizde en iyi şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Comments are closed.